Gazapizm Senfoni İstanbul 2022

Gazapizm, 6 Ağustos Cumartesi akşamı BKM Yaz Etkinlikleri kapsamında, Gazazipm Senfoni İstanbul 2022 projesiyle Maximum Uniq Açıkhava’da!

Gazapizm’in, Orhan Şallıel yönetimindeki 80 kişilik Senfoni orkestrası ve koro ile  gerçekleştireceği Senfoni İstanbul 2022 projesi ilk kez seyirci karşısında olacak.

Gazapizm hayranları, hep bir ağızdan söyleyeceği şarkılar ve muhteşem bir senfoni&rap performansını canlı ve ilk kez dinlemek için geri sayıma şimdiden başladı.

Son olarak “Dünya Bu” isimli şarkıyla dinleyicilerinin karşısına çıkan Gazapizm, senfoni&rap performansıyla Maximum Uniq Açıkhava’da yazın ilklerinden birine imza atmış olacak.

* İş Bankası kartlarına %50 indirim imkanı sunulan konserin biletleri satışta.

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details