Adriatique + Vomee + Volkan Gündüz

Etkinlik Detayları

  • 20 Temmuz 2024
  • 15:00
  • Maximum Uniq Açıkhava
  • +90 212 352 22 33

Beatgate 2024 sezonundaki ilk açık hava etkinliğini İsviçreli müzik dâhileri Adriatique’in 5 saatlik müzik maratonu ile kutluyor!

20 Temmuz günü, Maximum Uniq Açıkhava’da; şehirden birkaç adım uzakta, güneşin ve doğanın yenileyici enerjisi altında, Beatgate’in özel sunumu olan görsel ve sahne şovları eşliğinde, müziği ve yaratıcılığı bir arada kutladığımız festival tadında bir güne hazır mısınız?

Gün boyunca kesintisiz müzik, sınırsız dans eşliğinde gerçekleşecek bu büyüleyici performansa tanıklık etmek ve bu deneyimin tadını çıkarmak için erken giriş yapmayı unutmayın!

DJ performanslarının ötesine geçerek, meditatif ve hipnotik groove’larını dinleyiciyle buluşturuyor. Durmaksızın gelişen ve ince kıvrımlarla zenginleşen prodüksiyonlarıyla, her anı benzersiz bir deneyime çağrı niteliği taşıyor. Sert ritimleri, derin duyguları harekete geçiren melodilerle birleştiren bu ikilinin her performansı, birbirinden farklı fakat aynı derecede etkileyici olması, 20 yıla yaklaşan kariyerleri boyunca neden her zaman elit kategorilerde kalıcı olduğunun en büyük kanıtı olarak ön plana çıkıyor. Dünyanın en iyi dans sahneleri ve müzik festivallerinin ana sahnelerinde boy gösteren Adriatique, her seferinde daha büyük ve coşkulu bir kitle ile karşılanıyor ve bu mirası her seferinde kusursuz bir şekilde onurlandırıyor.

Gecenin diğer yıldızlarından Vomee, melodik unsurlardan, elektro ve tekno ritimlere uzanan, çeşitli etkiler ve tarzlar arasında harmanladığı sound’uyla bulunduğu her alanı, enerjisiyle yükseltiyor. Bu kusursuz deneyimin bir diğer paydaşı ve Türkiye’deki ‘rave’ kültürün en önemli mimarları arasında gösterilen Volkan Gündüz, dinleyicileriyle kurduğu derin bağlarla oluşturduğu dinamik setleriyle kabinde yerini alıyor.