Berfu & Eser Yenenler – Çift Terapisi

Etkinlik Detayları

  • Perşembe | 9 Kasım 2023
  • 21:00
  • Uniq Box
  • +90 212 352 22 33

BKM Organizasyonu ve Maximum Kart ana sponsorluğunda şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali, 9 Kasım Perşembe akşamı Maximum Uniq Box’ta Berfu ve Eser Yenenler’in çift kişilik gösterisi “Çift Terapisi” adlı gösterisini seyirci ile buluşturacak.

“Gösteri 75 dk. ve tek perdedir.”

Kadın erkek ilişkilerindeki problemler ortak mıdır yoksa her ilişki kendine mi özgüdür? Berfu Yenenler ve Eser Yenenler ilişkilerinde yaşadıkları problemleri çözmek için çift terapisine gitmeye gerek olup olmadığına seyirciyle birlikte karar verecek.

Erkekler kadınları delirmenin eşiğine nasıl getiriyor, kadınlar da geri kalmayıp karşı atakla erkekleri delirtiyor, ilişkiler çıkmaza giriyor, herkes kendinden bir şeyler buluyor ve olaylar gelişiyor.

Eğlence dolu bir sohbet, kahkaha dolu anlar, sinir krizlerinin gülme krizine döneceği dakikalar ve çok daha fazlası 9 Kasım’da Maximum Uniq Box’ta olacak.

Maksimum eğlence ve maksimum kahkaha için; 9 Kasım’da Maximum Uniq Box’ta gerçekleşecek, Çift Terapisi’ni ajandalarınıza not etmeyi unutmayın.

“İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta”.