Evlere Şenlik Habanera Makamı

Etkinlik Detayları

  • Cuma | 7 Nisan 2023
  • 21:00
  • Maximum Uniq Hall
  • +90 212 352 22 33

Etkinliğe Dair

Ali Poyrazoğlu’nun yeni bombası “Habanera Makamı” 7 Nisan’da Maximum Uniq Hall’da tiyatro ve müzikseverler ile buluşacak.

Poyrazoğlu’nun yepyeni projesi “Habanera Makamı”nda tiyatro, opera ve caz müzik bir araya geliyor… Anılar, caz tınıları eşliğinde tiyatronun ve operanın ana caddelerinden çıkıp, arka sokaklarında dolaşacak.

Ali Poyrazoğlu’nun izleyenleri büyüleyen yeni gösterisinde tiyatro, opera ve caz bir arada.

Ravel, ST. Saens, Bizet, Cemal Reşit Rey ve Muhlis Sabahattin’in unutulmaz müziklerini, “Çiğdem Erken Caz Quartet” grubu ile yorumlayacak.

Tiyatrosunda güldürü kadar müziğin de önemli bir yeri bulunan “Habanera Makamı”, seyirciyi mizahın aydınlık kapılarına götürecek ve sanatın yaşamımızda yarattığı farkın altını çizecek.

7 Nisan’da, İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve tiyatro hayatının en keyifli etkinlik mekanlarından Maximum Uniq Hall’da seyirciyle buluşacak olan “Habanera Makamı”, izleyenlere unutmayacakları bir müzik ve performans deneyimi yaşatacak.

Yazan & Yöneten: Ali Poyrazoğlu
Müzikler: Ravel, ST. Saens, Bizet, Cemal Reşit Rey, Muhlis Sabahattin
Live (Canlı) Orkestra: Çiğdem Erken Quartet

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak müzikal tadındaki “Habanera Makamı” için biletler satışta.

Etkinlik Kuralları

– 8 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 8 yaş ve üstü bilete tabidir.
– Dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
– Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
– Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
– Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
– İş Bankası Kartlarına indirim sadece internet sitesinden yapılan bilet alımlarında geçerlidir.
– Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.