2023 senin yılın olsun!

Ghostly Kisses

Etkinlik Detayları

  • Cuma | 10 Mart 2023
  • 21:00
  • Maximum Uniq Box
  • 02122361818

Ghostly Kısses, 10 Mart’ta Maxımum Unıq Box’ta!

İstanbul’un kültür, sanat, tiyatro, eğlence ve konser hayatının en keyifli etkinlik mekanlarından Maximum Uniq Box, 10 Mart’ta büyülü sesiyle, ruhlara dokunan, hayranlarının “kendisi bu dünyadan değil” dediği Ghostly Kisses’i ağırlayacak.

Daha önce Türkiye’de verdiği konserlerle adından uzun süre söz ettiren, esas ismi Margaux  Sauvé, sahne adı ‘Ghostly Kisses olan şarkıcı ve söz yazarı 10 Mart’ta Türk dinleyicileri ile bir kez daha buluşacak.

Hakkında:
2015 yılında içinde bulunduğu depresif durumun bir yansımasıyla şarkılar yazmaya başlayan Margaux Sauvé, dream pop olarak adlandırılan besteleriyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başardı. İlk göz ağrısı Ghostly Kisses projesiyle müzikal üretimine devam eden ve son olarak da 2022’nin başlarında Heaven, Wait adını taşıyan albümünü dinleyiciyle buluşturan Magaux Sauvé, 15 yaşında keman çalmaya başlamış ve birkaç yıl içerisinde kendi bestelerini yaparak şarkıcılığa adım atmıştır.

Sesi ve müzikal altyapısındaki armoni kısa sürede herkesin dikkatini çekti.

2017’de EP’si “What You See”yi çıkaran Ghostly Kisses, bu albümünün ardından 2018’de de “The City Holds My Heart”ı müzik severlerin beğenisine sundu.

5 parçalık bu albümdeki ilhamını 90’ların sonik dokusundan aldığını söyleyen sanatçı, sesini farklı ritimlerle, sentezlerle, aranjmanlarla ve piyano katmanlarıyla birleştirerek dinleyenleri hayal dünyasına taşıyor.

Şarkı yazmak benim, duygularımın dışavurumundur diyen, kendisini tam olarak düşsel ve romantik bir altyapının yansıması Dream Pop kültürü olarak nitelendiren Ghostly Kisses, hayranlarının o çok özlediği ruhlara dokunan ezgilerini 10 Mart’ta Maximum Uniq Box’ta söyleyecek.

Elektro-pop, Dream pop  müzik tarzıyla adından övgü ile bahsedilen Ghostly Kisses için geri sayım başladı.

Gerçek bir melankoli gecesi yaşamak isteyenler için konserinin biletleri İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirimli olarak satışta.