Habanera Makamı- Ali Poyrazoğlu & Çiğdem Erken Caz Quartet

Etkinlik Detayları

  • Perşembe | 26 Ocak 2023
  • 20:30
  • Maximum Uniq Hall
  • +90 212 352 22 33

ALİ POYRAZOĞLU’DAN “HABANERA MAKAMI” 26 OCAK’TA MAXIMUM UNIQ HALL’DA

Ali Poyrazoğlu’nun yeni bombası “Habanera Makamı” 26 Ocak’ta Maximum Uniq Hall’da tiyatro ve müzikseverler ile buluşacak.

Poyrazoğlu’nun yepyeni projesi “Habanera Makamı”nda tiyatro, opera ve caz müzik bir araya geliyor… Anılar, caz tınıları eşliğinde tiyatronun ve operanın ana caddelerinden çıkıp, arka sokaklarında dolaşacak.

Ali Poyrazoğlu’nun izleyenleri büyüleyen yeni gösterisinde tiyatro, opera ve caz bir arada.

Ravel, ST. Saens, Bizet, Cemal Reşit Rey ve Muhlis Sabahattin’in unutulmaz müziklerini, “Çiğdem Erken Caz Quartet” grubu ile yorumlayacak.

Tiyatrosunda güldürü kadar müziğin de önemli bir yeri bulunan “Habanera Makamı”, seyirciyi mizahın aydınlık kapılarına götürecek ve sanatın yaşamımızda yarattığı farkın altını çizecek.

26 Ocak’ta, İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve tiyatro hayatının en keyifli etkinlik mekanlarından Maximum Uniq Hall’da seyirciyle buluşacak olan “Habanera Makamı”, izleyenlere unutmayacakları bir müzik ve performans deneyimi yaşatacak.

KÜNYE:

Yazan & Yöneten: Ali Poyrazoğlu

Müzikler: Ravel, ST. Saens, Bizet, Cemal Reşit Rey, Muhlis Sabahattin

Live (Canlı) Orkestra: Çiğdem Erken Quartet

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak müzikal tadındaki “Habanera Makamı” için biletler satışta.