Jeton Presents : I Hate Model

Etkinlik Detayları

  • Cuma | 9 Aralık 2022
  • 21:00
  • Volkswagen Arena
  • 02123776700

I Hate Models, Jeton Records sunumu ile 9 Aralık 2022 Cuma akşamı Volkswagen Arena’da!

2019 ve 2021’deki muhteşem “Sold-Out” gecelerinden sonra, yine yılın en çok beklenen sanatçıları arasında olan I Hate Models, 2022 yılını da dünyadaki en önemli kulüplerin ve festivallerin headliner’ı olarak geçirmeye devam ediyor.

Çok kısa bir geçmişi olmasına rağmen, underground sahnenin en sıra dışı isimlerinden biri olmayı başaran I Hate Models, türler arası dramatik geçişleri ile ünlü.

ARTS’de yayınlanan Warehouse Memories EP ile 2016 yılının sonlarına doğru keşfedilen I Hate Models, göz kamaştırıcı bir tırmanışla parlıyor. ARTS, Voitax, T / W / B veya Pls.uk gibi çeşitli etiketlerde, DJ setlerinde olduğu gibi prodüksiyonlarında eklektik, Rave, Endüstriyel sesler veya EBMish arasında geziniyor. Kendini belirli bir türle sınırlamamayı, tüm elektronik evreni keşfetmeyi deniyor ve duygusal sentezlerle daha soğuk sesler arasında bir ilişki kurmasıyla izlerinde belli bir “dokunma” yaratmayı başarıyor. Melankolinin ve yoğun duyguların ifadesine dayanan bir sanatsal çizgiyle, sevgi ve nefret, karanlık ve ışık arasındaki bir düşüşle müziğini karakterize ediyor.

I Hate Models öncesinde Regal ve Mabbas da bizimle olacak.