Sean McLoughlin

Etkinlik Detayları

  • Pazar | 12 Kasım 2023
  • 20:00
  • Uniq Box
  • +90 212 352 22 33

BKM Organizasyonu ve Maximum Kart ana sponsorluğunda şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali, After Life dizisinin yıldız ismi Rick Gervais’in turnesinin açılışını da yapan İngiliz Komedyen Sean McLoughlin’ı tek kişilik yeni gösterisi ile, 12 Kasım Pazar akşamı Maximum Uniq Box’ta Türk seyircisi buluşturacak.

Sean McLoughlin, Londra’da yaşayan beğenilen bir stand-upçı ve yazardır. Birleşik Krallık’ta ve uluslararası alanda büyük talep gören sanatçı, Live At The Apollo, Mock The Week, Kevin Hart’ın LOL Network’ü, Russell Howard’ın Stand-Up Central programlarında yer aldı. Bill Burr, Doug Stanhope, Katherine Ryan ve Rick Gervais gibi dünyaca ünlü yıldız isimlerin gösterilerinde açılışı yaptı. Komik ve keskin stand-up gösterileri ile büyük beğeni toplayan Sean McLoughlin; sık sık sitcom senaryoları, kısa filmler, canlı şovlar, büyük TV ödül törenleri ve çok sayıda panel şovu için yazar olarak da adından başarıyla söz ettiriyor. Başarılı iki komedi albümü yayınlayan ünlü komedyenin “Failing Better” adlı podcast’i düzenli olarak Apple’in komedi listelerinde yer alıyor.

Dünya tuhaf ve korkutucu bir yer olabilir ama kötülerin seni alt etmesine gerek yok. Gelin, karanlık bir odada oturun ve “ateşli ve eşsiz derecede parlak bir yetenek” Sean McLoughlin tarafından anlatılan bazı şakaları dinleyin.

Maksimum eğlence ve maksimum kahkaha için; 12 Kasım’da Maximum Uniq Box’ta gerçekleşecek, olağanüstü derecede yoğun ve dokunaklı bir komedi saati için Ingiliz komedyen Sean McLoughlin’in tek kişilik stand-up gösterisini kaçırmayın!

Son derece başarılı bir stand-up saati (Time Out)

Hayal gücü ve kelime oyunu alanında ustaca bir performans ile, komedinin nasıl heyecan verici yerlere ulaşabileceğini gösteriyor (The List)

Mükemmel ve yaratıcı bir stand-upçı (The Scotsman)

“İş Bankası kartlarına %20, Maximiles Black ve Privia Black’e %40 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta”.

*Gösteri dili İngilizce