Dinosaur World Live

Etkinlik Detayları

  • 31 Ocak 2023
  • 13:00
  • Maximum Uniq Hall
  • 02123522233

DİNAZORLAR İNGİLTERE’DEN İSTANBUL’A AYAK BASIYOR
SADECE ÇOCUKLARA DEĞİL TÜM AİLE İÇİN ETKİLEYİCİ BİR DİNAZOR MACERASI GELİYOR!

“DINOSAUR WORLD LIVE” 31 Ocak – 1 – 2 – 3 – 4 Şubat 2023 tarihlerindeMaximum Uniq Hall’da.

İngiltere kökenli “DINOSAUR WORLD LIVE” etkinliği, 31 Ocak – 4 Şubat 2023 tarihleri arasında BKM Organizasyonu ile seyirciyle buluşacak.

Her gösterimi olağanüstü beğeni alan “DINOSAUR WORLD LIVE” sizi Maximum Uniq Hall’da milyonlarca yıl öncesine, dinazorların gizemli dünyasına götürecek!
Dinozorlar yüzyıllardır hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal gücünü ele geçiriyor ve bu günlerde onları bulmak için evden çok uzaklaşmanıza gerek yok!

Sahneye olağanüstü dev canlı dinozorlar getirmek için baş döndürücü kuklalar kullanan Dinosaur World Live; sizi ve minik izleyicileri dinozorların dünyayı dolaştığı çağa geri götürüyor. Tarih öncesi bir dünyada etkileyici bir keşfe hazırsanız, bu interaktif gösteri 31 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında Maximum Uniq Hall’da.

Bu yarıyıl tatilinde ailece dışarıda eğlenceli bir gün geçireceğiniz, çocuklarınızın en sevdiği tarih öncesi sürüngenler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak bu eğlenceli ve zihin açıcı jurassic macerayı kaçırmayın, sahnede yaşayın! Pusulanızı alın ve tarih öncesi şaşırtıcı (ve dikkate değer şekilde hayata benzer) dinozorlar dünyasını keşfetmek için keşfedilmemiş bölgelerdeki gözüpek kaşifimize katılın.
Bir Giraffatitan, Microraptor, Segnosaurus, Triceratops ve her çocuğun favorisi olan dev bir T-rex ile tanışacak ve hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Güney Amerika yakınlarındaki uzak bir adada arkadaşları için dinozorlarla büyüyen paleontologların kızı ‘Miranda’ tarafından tanıtılan Dinosaur World Live, küçüklere tarih öncesi arkadaşlarına yaklaşma ve en coşkulu kükremelerini deneme şansı veriyor ve gösteriden sonra özel bir buluşma ve tanışma ile, tüm cesur kaşiflerimize yeni bir dinozor arkadaşı edinme şansı da sunuyor.
Muhteşem bir sahne dekoru, ışık ve müziklerle birlikte milyonlarca yıl öncesine ışınlanacağınız, eğlenirken bir anda gösterinin bir parçası olacağınız interaktif bir gösteri olan Dinosaur World Live’ı kaçırmayın.
İş Bankası kartlarına %10 indirim ve Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

‘Çok eğlenceli. Her yaş için şiddetle tavsiye edilir’
What’s Good To Do

‘Muhteşem bir interaktif gösteri!’
OK! Magazine

‘Mükemmel aile şovu. Eğitici ve eğlenceli’
The Reviews Hub

– Etkinlik +3 (üç) yaş için uygundur.
– Süre: 50 dakikadır. Gösteri sonrası + 15 dakika Dinozorlarla tanışma.