Joker Out!

Etkinlik Detayları

  • 10 Ağustos 2024
  • 21:30
  • Maximum Uniq Açıkhava
  • +90 212 352 22 33

Maximum Uniq Açıkhava / Ayakta

Kendinizi şimdiden enerjik bir gece için hazırlayın çünkü Slovenya’nın yerinde duramayan rock grubu Joker Out, muazzam bir konser için Charm Music Türkiye organizasyonuyla 10 Ağustos akşamı Maximum Uniq Açıkhava’da!

Kris, Bojan, Jure, Jan ve Nace gibi dinamik bir beşlinin yer aldığı Joker Out, bugüne kadar “Umazane Misli” ve “Demoni” olmak üzere iki şahane albüm yayınladı. Kendi benzersiz görsel kimlikleri, etkileyici müzikal yetenekleri ve eşsiz dinamizmleri, arka arkaya Slovenya Yılın Sanatçısı ödüllerini (2021 ve 2022) ve küresel sahnede parlamaları için prestijli bir IMPALA ödülünü kazandırdı.

2023 yılı, Joker Out için Slovenya’yı Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etme fırsatını getirdi. “Carpe Diem” adlı hit şarkılarıyla bu yarışmada Avrupa’yı kasıp kavurdu. Bu Eurovision heyecanı, dünya çapında milyonlarca dinlenme alarak Joker Out’un uluslararası bir güç olduğunu kanıtladı.

Eurovision’daki başarılarının ardından, Joker Out Avrupa genelinde heyecan verici bir tur için yola çıktı ve seyircileri etkileyici performanslarıyla büyüledi.

İngiltere’deki tüm biletleri satan konserlerden İskandinav ülkelerindeki coşku dolu konserlere kadar, Joker Out’un canlı performansları izleyicileri büyülemeye devam etti.

Şimdi ise İstanbul’da sahne almak için hazırlanıyorlar! Joker Out’un canlı performansının sihirini yaşamak için bu fırsatı kaçırmayın. Şimdi biletlerinizi alın ve tarihi bir geceyi müzik, tutku ve heyecanla dolu bir şekilde yaşayın!

Ne dinlemeli?

“Umazane Misli”, “Novi Val”, “Tokio”, “Ngvot”, “Vem Da Greş”, “She”, “Plastic”, “Demons”